OFERTA:


  • prowadzenie ksiąg rachunkowych
    Spółek oraz osób fizycznych (KH)

  • prowadzenie podatkowych ksiąg  przychodów i rozchodów (KPiR)

  • pełna obsługa kadrowo-płacowa

  • Inne
  • więcej


M-FINANCE Mateusz Karkosz

 

Szanowni Państwo!

 

Rachunkowością przedsiębiorstw zajmuję się od 6 lat. W tym czasie zdobyłem  doświadczenie dzięki pracy  w  różnych  firmanach  o zróżnicowanej branży. Wiem jak ważny jest spokój Klienta, który istotne kwestie finansowe powierzy fachowej jednostce outsourcingowej. Dlatego oferta mojego Biura Rachunkowego adresowana jest do ludzi, którzy pragną skoncentrować się na dynamicznym rozwoju własnej firmy. Szczegółową analizę rachunków, faktur oraz innych dokumentów księgowych zostawcie Państwo profesjonalistom.

Zasadniczą misją Biura Rachunkowego jest profesjonalna obsługa podmiotów gospodarczych w zakresie rachunkowości i podatków  Dlatego też znaczną wagę przywiązuję  do dostarczania rzetelnej informacji rachunkowej, która pomaga w podejmowaniu strategicznych decyzji.

Kompleksowość oferty Biura polega na obsłudze podmiotów gospodarczych w zakresie rachunkowości, podatków oraz płac i kadr. Biuro obsługuje księgowość spółek z kapitałem krajowym zgodnie z Ustawą o rachunkowości z dnia 29 września 1994 roku (Dz. U. Nr 121 poz. 591 z późniejszymi zmianami, jak również księgowość mniejszych jednostek prowadzących Podatkową Księgę Przychodów i Rozchodów oraz ewidencję ryczałtową.

Wszystkie czynności wykonywane w moim Biurze są ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej w PZU S.A.
Posiadam świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg wydane przez Ministra Finansów nr 43325/2010

Dlaczego warto skorzystać z usług Biura Rachunkowego?

OSZCZĘDNOŚĆ
Klient nie ponosi kosztów stanowiska pracy oraz pracownika, a otrzymywana faktura VAT za usługi księgowe jest zawsze przydatnym kosztem.

BEZPIECZEŃSTWO I WYGODA
Biuro Rachunkowe posiadające licencję Ministerstwa Finansów konsekwentnie ponosi odpowiedzialność za wykonywane przez siebie usługi księgowe. Dodatkowo poprzez udzielenie nam pełnomocnictwa reprezentujemy Naszych Klientów przed urzędami skarbowymi, ZUS oraz innymi jednostkami.

Zapraszam do zapoznania się ze szczegółową ofertą mojego Biura Rachunkowego.                                                                                                                                                                          Mateusz Karkosz